INFORMATYK

Lokalizacja: woj. łódzkie, pow. piotrkowski, gm. wolbórz
Dodane: 2014-09-26
Branża: IT - Administracja > Administrowanie systemami
Stanowisko: Specjalista
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Preferowane osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy: NIE

Jeśli chcesz odegrać znaczącą rolę w rozwoju Globalnego Łańcucha Dostaw dołącz do naszej grupy około 12000 specjalistów działających w międzynarodowym środowisku. Jesteśmy grupą z jasno określoną wizja istnienia przedsiębiorstwa, która daje możliwość rozwoju zawodowego. Wspólnie, dbamy o jakość na wszystkich poziomach zarządzania i wspólnie poszukujemy drogi do doskonałości.

Obecnie FM Polska poszukuje osób do pracy na stanowisko:

INFORMATYK
Miejsce pracy:Miejsce pracy:Mszczonów, Błonie, Tomaszów Mazowiecki
Nr ref.: HO/INF/09/2014

Podstawowe obowiązki stanowiska:

  • wyjaśnianie i usuwanie podstawowych problemów związanych z funkcjonowaniem magazynowych systemów informatycznych,
  • uczestnictwo we wdrażaniu nowych funkcjonalności systemu,
  • tworzenie prostych zestawień i statystyk na potrzeby użytkowników.

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość zagadnień informatycznych, języka SQL, UNIX,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • znajomość pakietów biurowych oraz poczty elektronicznej,
  • zainteresowanie poszukiwaniem nowych informacji i rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • bezpłatną opiekę medyczną,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Formy kontaktu:

Zainteresowane osoby prosimy o zostawienie swojego CV i listu motywacyjnego na stronie:

lub przesłanie na adres: FM Polska Sp. z o.o., ul. Ługowa 30, 96-320 Mszczonów, dział Personalny HO nr ref. HO/INF/09/2014

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie przy ul. Ługowej 30 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich LGD 'BUD-UJ RAZEM'