Grafik komputerowy

Lokalizacja: woj. łódzkie, pow. tomaszowski, gm. tomaszów mazowiecki
Dodane: 2014-12-15
Branża: Reklama / Grafika / Kreacja / Fotografia > Grafika / Fotografia / DTP
Stanowisko: Stażysta/Praktykant
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Preferowane osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy: NIE

Opis stanowiska:

tworzenie wysokiej jakości materiałów graficznych
projektowanie grafiki do materiałów reklamowych, informacyjnych
przygotowywanie materiałów do www
skład na potrzeby wewnętrznych publikacji firmowych w postaci cyfrowych magazynów  oraz aplikacji mobilnych

Wymagania:

mile widziane wykształcenie w kierunku grafika
doświadczenia zawodowego potwierdzone porfolio
doskonała znajomość zasad kompozycji, typografii, funkcjonalności
doskonałe umiejętności tworzenia grafiki komputerowej 2D, infografik, składu tekstu

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub praca na własnej działalności
praca w niepełnym wymiarze
możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
dużą samodzielność działania
pracę w młodym, sympatycznym i ambitnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: sylwesterrobak@arrano.pl

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich LGD 'BUD-UJ RAZEM'